O mně

Nabízím široké spektrum tradičních i velmi neobvyklých komentovaných vycházek  pro žáky základních a středních škol, ale také pro milovníky toulek historickou Prahou z řad dospělých a celých rodin.
 

 Dovolte mi, abych se představila: 

Mé jméno je Iva Petřinová a mám to nejlepší povolání na světě - jsem průvodkyně:-) 
Miluji Prahu, její radostnou i bolavou historii, velkolepá prostranství i tajemná zákoutí a hlavně příběhy lidí, kteří v ní žili a zanechali svou stopu.
Mým největším přáním je přenést své nadšení a hrdost na velké i malé. Aby se vycházek mohlo zúčastnit co nejvíce dětí, snažím se udržet co nejpříznivější ceny pro dětské kolektivy a nemám stanoven minimální počet účastníků. Vítám totiž každého zájemce o toulání a poznávání naší "matičky měst".
Zkrátka nepřijdou ani dospěláci; tématické vycházky pro veřejnost probíhají od jara do podzimu, objednat si však můžete i zcela individuální prohlídkovou trasu pro sebe či své blízké formou dárkového poukazu.
Vystudovala jsem cestovní ruch, získala Český národní průkaz průvodce II. stupně a stále se vzdělávám, abych Vám mohla přinášet stále atraktivní a aktuální témata. V jejich hlavní roli stále zůstává jedinečná a nikdy se neomrzící Praha.
 
Poznávejte Prahu s průvodkyní, kterou práce baví...