Programy

Za dobu mé průvodcovské praxe jsem prošla Prahu nesčetněkrát křížem krážem a přitom se žádná z procházek úplně neopakovala. Troufám si proto říct, že jsem připravena nabídnout opravdu širokou nabídku komentovaných procházek všem generacím.

 

Žákům všech ročníků základních škol jsou určeny dvouhodinnové vlastivědné vycházky (Z LAVIC DO ULIC), při nichž se v souladu s učebními osnovami seznamují s pamětihodnostmi města i dějinami celého národa. Oddechové, spíše zábavné jsou vycházky určené pro odpolední družiny (DRUŽINÍCI). Jedná se o cyklus 10 vycházek za pololetí, které kopírují koloběh roku s jeho tradicemi a důležitými výročími.

K mé velké radosti stále přibývá těch, kteří mají zájem poznávat Prahu ve svém volném čase. Pro ty  z vás jsou od jara do podzimu připraveny  vycházky v rámci cyklu TOULAVÁ SOBOTA a TOULAVÁ NEDĚLE, kdy během odpoledne společně prozkoumáme kousek Prahy zaměřený vždy na určité téma.

Pokud si z nich nevyberete či vám nevyhovují skupinové akce a chtěli byste poznávat Prahu dle svých požadavků, neváhejte si objednat INDIVIDUÁLNÍ  VYCHÁZKU. Čas, trasu a program si určujete vy a máte zaručeno, že průvodkyně tu bude skutečně jen pro vás! Takovou vycházku "na míru" je možné i darovat prostřednictvím dárkového poukazu.

Uplynulé roky i současná doba stále mění trendy i v cestování a mnoho návštěvníků poznává město na vlastní pěst. Těm z vás, kteří přijíždíte do Prahy za poznáním, nabízím doporučení i zajištění ubytování, stravování, programu (vstupenky na kulturní, sportovní akce aj.) i individuální komentované prohlídky města.

 

 

Fotogalerie