Programy

Za dobu naší průvodcovské praxe jsme se staly specialisty na vzdělávací programy pro všechny stupně vzdělávání, a nabízíme tak nejširší nabídku pro školy na trhu. 

Kratší vycházky pro předškoláčky (PRO NEJMENŠÍ NOŽKY) vypráví především pověsti, zatímco žáci základních škol (Z LAVIC DO ULIC) už se začínají seznamovat s opravdovými dějinami a pamětihodnostmi města. Oddechové, spíš zábavné jsou vycházky určené pro odpolední družiny (DRUŽINÍCI) a půldenní výlety (CESTA Z MĚSTA). Pro středoškoláky připravující se k maturitní zkoušce z českého jazyka či dějepisu pořádáme cyklus vycházek SVĚDOMITĚ K MATURITĚ. Součástí hodin angličtiny se stala univerzální vycházka historickým centrem Prahy s výstižným názvem THE BEST OF PRAGUE.

Protože k naší velké radosti stále přibývá zájemců o vycházky z řad veřejnosti, od jara do podzimu je možné objednat se na víkendové vycházky - nesoucí se v určitém duchu, většinou kopírují různá výročí, svátky a jejich tradice. Dospělí se mohou objednávat na vycházky z cyklu TOULAVÁ SOBOTA, zatímco TOULAVÉ NEDĚLE jsou zaměřeny přímo na dětské výletníky a seznamují je hlavně s pověstmi, legendami a zajímavostmi hlavního města.

Rádi vycházíme vstříc Vašim požadavkům a jsme k dispozici individuálním vycházkám pro konkrétní rodinu, skupinu přátel, návštěvu apod. Stačí nám zadat přibližnou trasu nebo téma a vycházku pro Vás zpracujeme. Máte tak zaručeno, že průvodce tu bude skutečně jen pro Vás!

Pokud jste zde nenašli, co jste hledali, prosím, napište nám Vaše požadavky a vycházku pro Vás připravíme "na míru".

PROGRAMY PRO ŠKOLÁKY JSOU V SOUČASNOSTI POZASTAVENY. NABÍDKA NOVÝCH PROGRAMŮ OD 2. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021 BUDE VČAS ZVEŘEJNĚNA.

Fotogalerie